Рівень оплати праці в Росії є нижчим, ніж у Китаї | HR Center

Незважаючи на повідомлення про масштабні втрати російської економіки, рівень безробіття в Росії є відносно невисоким, зокрема, через низьку заробітну плату. Про це пише британське видання The Financial Times з посиланням на дані Bank of America Merrill Lynch.

У статті зазначають, що у серпні рівень безробіття в РФ становив 5,3% порівняно з 4,8% рік тому. Разом з тим повідомляється, що зарплати росіян у перерахунку на долари США є нижчими, ніж у китайців.

«Двозначний рівень інфляції означає, що реальна заробітна плата швидко знижується, за аналогічною схемою, що й під час кризи 1998-1999 років. Демографія також має значення; частка населення працездатного віку скорочується», — пише The Financial Times.

Разом з тим експерт Bank of America Владімір Осаковскій зазначає, що навряд чи світові компанії переноситимуть виробництво у РФ.

«Санкції означають, що Росія не є найкращим місцем для іноземних компаній, щоб робити бізнес», — наголошує він.

Нагадаємо, за даними російських демографів, населення РФ в наступні 35 років скоротиться майже удвічі через високий рівень алкоголізму і суїцидів, а також через падіння народжуваності.

http://tyzhden.ua

Рівень оплати праці в Росії є нижчим, ніж у Китаї