Аерокосмічна компанія Virgin Orbit звільняє майже весь персонал | HR Center

Аерокосмічна компанія Virgin Orbit британського мільярдера Річарда Бренсона заявила, що звільняє близько 85% персоналу. Компанія не спромоглася залучити нові інвестиції.

Зазначається, що близько 675 співробітників втратять роботу. Виплати звільненому персоналу та інші витрати становитимуть близько 15 мільйонів доларів.

Очікується, що звільнення буде в основному завершене до 3 квітня.

У заяві Virgin Orbit сказано, що цей крок став результатом «нездатності компанії забезпечити чимале фінансування».

На вихідних переговори про інвестиції у розмірі 200 мільйонів доларів провалилися. Після цього акції компанії, контрольованої Virgin Group Річарда Бренсона, впали на понад 44%.

Нагадаємо, на початку цього року ракета Virgin Orbit не змогла здійснити перший в історії запуск супутника з території Великобританії.

_____________________________

Virgin Orbit розробила систему, яка використовує модифікований літак 747 для відправлення супутників до космосу, скидаючи ракету з-під крила літака посеред польоту.

Компанія була однією з небагатьох американських ракетних компаній, які успішно досягли орбіти за допомогою приватно розробленої ракети-носія. З 2020 року вона запустила шість місій, чотири з яких були успішними, а дві – невдалими.

Впродовж кількох місяців компанія шукає нові кошти, оскільки її мажоритарний власник Річард Бренсон не бажає надалі фінансувати компанію.

korrespondent.net

Аерокосмічна компанія Virgin Orbit звільняє майже весь персонал