Warner Bros. створить 4000 робочих місць на кіностудії у Британії | HR Center

На кіностудії Leavesden буде побудовано 10 нових павільйонів звукозапису та понад 37 тисяч кв. м виробничих та допоміжних площ.

Американська медіакомпанія Warner Bros. Discovery (WBD) розширить свою кіностудію Leavesden у британському Уотфорді, що призведе до створення ще 4000 робочих місць та принесе бюджету Великобританії понад 245,9 млн доларів. Про це йдеться у пресрелізі WBD.
Проєкт передбачає будівництво 10 нових павільйонів звукозапису та понад 37 тисяч кв. м виробничих та допоміжних площ. В результаті обсяг студії кінопродукції може збільшитися на 50%.
Початок будівельних робіт намічено на другий квартал 2024 року, а завершити їх мають у 2027 році. Після цього студія стане основним виробничим центром DC Studios — підрозділу WBD, що знімає фільми та серіали з всесвіту коміксів DC, такі як Бетмен проти Супермена та Чудо-жінка.
Студійний комплекс Leavesden переобладнали із занедбаного авіаційного заводу в 1990-х роках для зйомок фільму про Джеймса Бонда Золоте око. На цій же студії було знято кінострічку Барбі, яка станом зібрала у світовому прокаті 1,42 млрд доларів і стала найкасовішим фільмом в історії Warner Bros. Discovery.
З початку 2023 року капіталізація WBD зросла на 21,4%, тоді як індекс S&P 500 зріс на 12,8%.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Warner Bros. планує зняти серіал за книгами про Гаррі Поттера.

korrespondent.net
Warner Bros. створить 4000 робочих місць на кіностудії у Британії