Стажировка для студентов от Procter&Gamble | HR Center

Проктер енд Гембл пропонує программу стажування для студентів 3-4го курсів. Це шанс для дізнатися про компанію, в контексті майбутнього роботодавця. Найбільш успішні випуснкики наших програм матимуть змогу отримати постійне місце роботи в компанії.

Обов’язковою вимогою для участі у кожній програмі є знання англійської мови.

Для того щоб взяти участь у студентських програмах, вам необхідно буде пройти звичайний процес відбору компанії Проктер енд Гембл.

Программа стажування, як правило, передбачають 2-4 місячні проекти на повний робочий день. Стажери при цьому отримують достойну зарплату.

Під час стажування, компанія намагається найповніше оцінити вас як потенційного робітника, і надає вам таку саму можливість — оцінити Procter&Gamble як роботодавця.
Проекти стажувань побудовано таким чином, що буквально з перших днів стажер має можливість вносити реальний внесок у роботу компанії, йому надається свобода для самостійного творчого підходу до вирішення поставлених завдань.
У кожного стажера при цьому є менеджер-наставник, який дає йому необхідні знання, допомагає адаптуватися і розвинути нові навички. Завдання менеджера — так підібрати проект для стажування, тренінги та коучів (досвідченіших співробітників або колег, які виконували подібну роботу раніше), щоби стажер міг розвиватися якомога ефективніше.

Як правило, такі відділи, як Маркетинг, Фінанси та Бухгалтерія, Керування Персоналом, Маркетингові Дослідження, Відділ Розвитку Бізнесу Замовника, Відділ керування системами постачання, Інформаційні Технології кожного року проводять набір на декілька стажерських вакансій.

У разі вдалого проходження стажування ви зможете отримати пропозицію на постійну роботу, яку ви можете розпочати як негайно після закінчення стажування, так і після закінчення навчання у вузі.

Вимоги до кандидатів:

Лідерські якості
Вміння та бажання самостійно вирішувати поставлені завдання
Ініціативність
Гарні комунікативні навички
Освіта: останній або передостанній курс ВУЗу
Українське громадянство
Процес відбору:

Процес відбору на стажування є аналогічним процесу відбору на постійні вакансії в P&G. Зверніть увагу, що в списку вакансій вам потрібно буде знайти відкрити позиції на стажування (як правило, вони супроводжуються словом Students Programs Internship).

Критерії відбору: Відбір усіх молодих фахівців, яких приймають на роботу в P&G, здійснюється на підставі єдиних критеріїв, які в компанії називають «Основами успіху».

Детальніше ви можете дізнатись на сайті компанії http://www.pg.com.ua/

Стажировка для студентов от Procter&Gamble