Dell готується до масштабного скорочення персоналу | HR Center

Звільнення торкнуться понад 6600 робочих місць. Причиною такого рішення керівництва компанії є падіння продажу ПК.

Dell Technologies Inc. скоротить близько 6650 робочих місць через різке падіння попиту на персональні комп’ютери.

Головний операційний директор компанії Джефф Кларк уточнив, що скорочення торкнеться 5% глобального штату компанії.

За його словами, Dell зіштовхується з невизначеними ринковими умовами та попередніх заходів економії, у тому числі призупинення найму нових співробітників, а також обмежень для витрат на відрядження, більше недостатньо.

Компанія планує реорганізацію підрозділів та скорочення робочих місць, сподіваючись за рахунок цього підвищити продуктивність операцій.

Штат Dell після запланованих скорочень стане мінімальним за шість років, пише Bloomberg. Лише третина співробітників компанії перебуває у США.

Зазначається, що після буму комп’ютерів в епоху пандемії Dell та інші виробники зіткнулися з падінням попиту.

Аналітики вказали, що постачання персональних комп’ютерів різко скоротилося у четвертому кварталі 2022 року і найбільший спад серед великих компаній спостерігався у Dell — на 37% порівняно з тим самим періодом 2021 року. При цьому близько 55% свого прибутку техногігант отримує від ПК.

Агентство нагадало, що останні місяці звільнення вдарили по технологічному сектору, включаючи багатьох конкурентів Dell.

HP Inc. оголосила у листопаді про скорочення 6000 співробітників. Cisco Systems Inc. та International Business Machines Corp. заявили, що скоротять близько 4000 робітників.

Раніше Alphabet Inc, материнська компанія Google, заявила про скорочення близько 12 тисяч робочих місць, або 6% своїх співробітників.

https://ua.korrespondent.net/

Dell готується до масштабного скорочення персоналу