Rolls-Royce заявив про скорочення до 2500 співробітників | HR Center

Компанія Rolls-Royce (RR.L) заявила, що скоротить до 2500 робочих місць в межах оптимізації бізнесу. Про це 17 жовтня повідомило агентство Reuters.

Зазначається, що останні десять років Rolls-Royce, чиї двигуни та системи використовуються на Airbus A350 і Boeing 787, а також на кораблях, підводних човнах і у виробництві електроенергії, пережила кілька реструктуризацій, що призвело до скорочення понад 13 000 робочих місць.

Гендиректор Туфан Ергінбілгіч, який очолив компанію в січні, намагається розв’язати проблему її неефективності, оскільки Rolls-Royce вже давно відстає від General Electric — свого головного конкурента в секторі широкофюзеляжних літаків.

У вівторок було оголошено про плани скоротити до 2500 посад серед 42 000 співробітників.

«Це ще один крок на нашому багаторічному шляху трансформації, щоб створити високопродуктивний, конкурентоспроможний, стійкий Rolls-Royce», — наголосив Ергінбілгіч.

За даними Reuters, відновлення далекомагістральних перельотів цього року, а також стратегія нового гендиректора привели до того, що акції компанії цьогоріч зросли більше ніж на 130%.

Як відомо, у Rolls-Royce 21 000 співробітників у ​​Великобританії, 11 000 — у Німеччині та 5 500 — у США. Де саме відбудуться скорочення компанія не уточнила.

korrespondent.net

Rolls-Royce заявив про скорочення до 2500 співробітників