У Смарт-Холдингу заявили про вимушені звільнення працівників | HR Center

Мова йде про долю 3000 українців і мільйони гривень податків для держави, зазначили у холдингу.

Промислово-інвестиційна група Смарт-Холдинг Вадима Новинського у п’ятницю, 5 травня, оприлюднила заяву щодо блокування активів своїх компаній, про що напередодні повідомила СБУ.

У холдингу вважають такі дії спецслужби і Мін’юсту грубим порушенням міжнародного та українського законодавства, що демонструє зневагу до вітчизняних та міжнародних інвесторів.

Як зазначається в заяві, справу проти бізнесів Смарт-Холдингу ведуть нашвидкуруч: «Міністерство юстиції так поспішало відмінити свої попередні реєстраційні дії, що в деяких компаніях відмінили і всі попередні зміни – такі як адресу місцезнаходження та призначення директорів. А СБУ так поспішали скоріше прозвітувати про нові арешти, що не дочекалися навіть внесення інформації в реєстр».

«Ця чергова хвиля арештів є продовженням рейдерських дій та гонки за активами в інтересах окремих груп в повній співпраці з корупційною державою. При цьому, жодних слідчих дій так і не проведено СБУ, жодних доказів та свідків в справі, в якій бізнес є об’єктом звинувачень», – йдеться у заяві.

У Смарт-Холдингу наголошують, що через арешт підприємств вже вимушені звільняти людей, хоча цього вдавалось уникати навіть на тимчасово окупованих територіях. Мова йде про долю 3000 українців і мільйони гривень податків для держави. З початку блокування газовидобувного бізнесу компанії держбюджет вже недоотримав 125 млн гривень податків.

«На жаль, влада продемонструвала, що байдужа до того, що в війну забирає робочі місця і дохід в українців, потурає право власності, не має поваги до національного та міжнародного законодавства… Ми заявляємо, що будемо захищати свої права в судах різних юрисдикцій. Ми будемо йти послідовно, наполегливо, крок за кроком за тими, чиї злочинні дії руйнують економіку країни, і ми доб’ємося правди», – резюмували у Смарт-Холдингу.

Нагадаємо, 4 травня СБУ повідомила, що в Україні арештовано активи колишнього народного депутата Вадима Новинського загальною вартістю понад 10,5 млрд гривень. Серед арештованого майна – елітний готельний комплекс у центрі Києва, морський торговий порт Очаків, приміщення агрохолдингу і торговельні центри в різних регіонах України.

Як відомо, у грудні 2022 року президент Володимир Зеленський запровадив санкції проти Новинського та діячів УПЦ МП.

А у липні минулого року Верховна Рада припинила повноваження нардепа Новинського.

korrespondent.net

У Смарт-Холдингу заявили про вимушені звільнення працівників