Singapore Air виплатить персоналу бонус у розмірі восьми місячних зарплат | HR Center

Авіакомпанія Singapore Airlines отримала рекордний річний прибуток і виплатить персоналу бонус, еквівалентний восьмимісячній зарплаті.

Зазначається, що заохочення співробітників складатиметься з двох частин — бонусу, кошти на покриття якого виділяються з прибутку компанії (6,65 місячної зарплати), та премії (1,5 місячної зарплати) «на знак визнання їх важкої праці під час пандемії».

Представники топ-менеджменту цієї премії не отримають.

У Singapore Airlines пояснили, що заохочення персоналу розраховується відповідно до формули, «на довгостроковій основі узгодженої між менеджментом та профспілками».

Агентство уточнює, що чистий прибуток авіаперевізника за фінансовий рік, що закінчився 31 березня, склав 1,62 мільярда доларів. Пасажиропотік перебував на позначці 26,5 мільйона осіб, що у шість разів перевищило показник за аналогічний період річної давності.

У фінансовому році, що минув, перевезення відновилися до рівня 78% від показників 2019 року (останнього року перед початком пандемії коронавірусу).

Раніше повідомлялося, що німецька авіакомпанія Lufthansa скасує близько 34 000 рейсів на літній сезон через нестачу персоналу.

korrespondent.net

Singapore Air виплатить персоналу бонус у розмірі восьми місячних зарплат