Метінвест запустив «командні премії» | HR Center

Компанія Метінвест запровадила з 1 червня додаткову премію для співробітників виробничих і ремонтних підприємств в Україні. Про це повідомляється на її сайті у понеділок, 26 червня.

Зазначено, що розмір премії може сягати 25% від окладу, і навіть більше – залежно від виконання колективом підприємств встановлених перед ними командних завдань й досягнення високих результатів попри важкі умови, які склалися в Україні через повномасштабну війну з Росією.

Першу командну премію працівники виробничих та ремонтних підприємств, які досягнуть визначених для них показників, зможуть отримати вже наприкінці липня. Але умови надання премії будуть відрізнятися залежно від сфери діяльності підприємств.

«Для Метінвесту співробітники компанії завжди залишаються на першому місці. Ми розуміємо, наскільки важливо підтримати працівників та їхні родини під час війни. І ми вдячні кожному за працю та самовідданість. Впевнена, що командна робота й націленість на спільний результат допоможе всім нам гідно пройти цей надскладний період», – зазначила директорка зі сталого розвитку та взаємодії з персоналом групи Метінвест Тетяна Петрук.

korrespondent.net

Метінвест запустив «командні премії»